Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Sitelerinize ve sistemlerinize özel grafik tasarımı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Grafik Tasarımı UX ve UI uzmanlığına göre yapılmaktadır.

Grafik Tasarım

Arayüz Tasarımı, UX Tasarımı, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Banner Reklam, Katalog Broşür gibi ihtiyçalarınız ile...

Devamını Gör...

Grafik Tasarım, daha doğrusu grafik tasarımcılığı logo tasarımı, kurumsal kimlik, broşür, katalog, reklam, tasarım gibi dijital ortamlarda gerçekleştirilen bir sanattır. Günümüzde grafik tasarımının en kısa tanımı dijital tasarımcılıktır. Zira grafik tasarımı; tasarımcının görüşü ve vizyonu kadar büyüyen, genişleyen hatta olgunlaşan ince işçilikler ve uzun emekler sonucu ortaya çıkan bir üründür. Bu sebeple grafik tasarımı unsuru üzerinde önemle durulması işlemdir. Arayüz Tasarımı ve tüm grafiksel veri ve işlemler uzun ve emek verilen işlemlerdir.

UX Tasarım

UX tasarım, yani User Experience; dilimizde kısaca kullanıcı deneyimi anlamına gelen bir anlam taşımaktadır. UX tasarımı yapan kişiye verilen UX Designer yani UX Tasarımcısıdır. Zevkli olduğu kadar sorumluluk ve stratejik bir uzmanlık gerektiren bir alandır. Proje akışı, kontrolü ve düzenini sağlamak UX tasarımcısının başlıca görevleri arasındadır. Temel amaç kullanıcı ile paydayı ortak bir amaç doğrultusunda birleştirmektir. Bu tanıma ek olarak UX Lead, uzman personelin yer aldığı projelerde söz konusu ürünü ya da hizmeti müşteri odaklı geliştirmek ve oluşturmak adına farklı analizler yapan ve projenin bu kısmıyla sorumluluk sahibi olmak anlamına gelir. İSDO Yazılım ekibi tüm bu karışık mekanizmaları işletmeniz için en doğru şekilde plan ve programlamak adına sizlere hizmet sunuyor.

Logo Tasarım

Logo tasarım, her ne kadar birbirinden bağımsız ya da bağımlı birkaç çizginin bir araya gelmesiyle oluştuğu izlenimi verse de logo tasarımı firmaların imzası niteliğindedir. Yani kurumsal imzanın ön yüzü ve kurumsal kimliğini oluşturan esas etmendir. Logo tasarımı işletmelere özel oluşturulan, taklidi ya da benzeri olmamasına özen gösterilen özverili çalışmalar sonucu oluşturulan tasarımlardır. Logo tasarımı kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren işletmenin kitle araçlarından biri olmaktadır. Bu nedenle aslında oldukça önemli ve üzerinde durulması gereken bir konudur. Logo tasarımı ne çok basit, ne çok karışık, ne de çok yalın olmalıdır. Sade öz ve ne yapılan ya da yapılacak olan hizmete göre verdiği mesaj işletme değerine katkı sağlamaktadır. Bu nedenle logo tasarımlarınızı yani kurumsal imzanızı profesyonel ekibe yaptırmak ve ne istediğinizin aktarabilmesi önemlidir. Logo tasarımı, UX Tasarım, Arayüz Tasarım, Kurumsal Kimlik, Katalog & Broşür, Banner & Reklam gibi ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri; işletmenizin geleceği açısından İSDO Yazılım güvencesiyle yaptırmayı unutmayınız.

Devamını Gizle...
Whatsapp Whatsapp