Kurum İçi Eğitim Anket

Kurum İçi Eğitim Anket

Kurum içi eğitim anket özelliği pek çok firmanın tercih ettiği, önemli bir değerlendirme sistemidir.

Kurum İçi Eğitim Anket | ISDO Web & Yazılım

Kurum İçi Eğitim Anket

Anketler her zaman değerlendirme aşamasında kullanılan, önemli araçlardır. Kurumlarda da personellerin görüşlerini öğrenebilmek için kullanılır. İsdo Yazılım’un sunduğu kurum içi eğitim anket sayesinde daha verimli bir iş ortamı yaratabilirsiniz. Çalışanlarınızın geri bildirimlerini alarak sunduğunuz eğitimleri geliştirebilirsiniz.

Anket Sisteminin Özellikleri ve Faydaları

Kurum içi eğitim anket özelliği pek çok firmanın tercih ettiği, önemli bir değerlendirme sistemidir. Personellerinize verdiğiniz eğitimleri anketler sayesinde değerlendirebilir, geri bildirim alarak düşünceleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

  • Anket sisteminin genel özellikleri;
  • Anketi istediğiniz zaman yapabilirsiniz
  • Yazılı, çoktan seçmeli ya da çoklu cevap seçeneklerinden birini seçerek anket hazırlayabilirsiniz
  • Anket sonuçlarını değerlendirip rapor haline getirebilirsiniz
  • Raporu istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz

Şeklinde sıralanabilir. İsdo Yazılım’ın sunduğu anket sistemi sayesinde personellerinizin eğitimlerden ne kadar kazanım elde ettiklerini öğrenebilir, güçlü ve zayıf yanlarını tespit edebilirsiniz.

Hazırladığınız ankete çoklu katılımcı dahil olabilir. Üstelik isim-soyisim kullanma zorunluluğu da bulunmaz. Bu sayede cevapları istediğiniz şekilde yanıtlayabilirsiniz. Anketlere katılmayı isteğe bağlı tutabilirsiniz. Rapor oluştururken de excel programını kullanabilirsiniz. Web tabanlı platform oldukça kolay ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Bu nedenle giriş yaparken, anketi hazırlarken ve paylaşırken hiç zorlanmazsınız.

İsdo Yazılım’ın sunduğu kurum içi eğitim platformu sayesinde dilediğiniz gibi özel eğitim platformunuzu geliştirebilirsiniz. Sistem tek bir merkezden pek çok şeye erişebilmenizi sağlar. Platform üzerinden canlı yayın açabilir, videoları arşive yükleyebilir, link ya da doküman paylaşımında bulunabilirsiniz. Kısaca uzaktan devam eden iş hayatınızı en verimli hale getirebilirsiniz.

 

Whatsapp Whatsapp