Kurum İçi Eğitim Arşiv Videolar

Kurum İçi Eğitim Arşiv Videolar

Kurum içi eğitim arşiv videolar ile hiçbir eğitimden geri kalmamış olursunuz.

Kurum İçi Eğitim Arşiv Videolar | ISDO Web & Yazılım

Kurum İçi Eğitim Arşiv Videolar

Kurum içi eğitim arşiv videolar özelliği sayesinde kaçırdığınız derslere ulaşabilirsiniz. Eğitmenler canlı yayınların saatlerini ve kaç dakika süreceğini belirleyebilir. Ancak bu saatler bazen her personele uymayabilir. Eğer dersi kaçırırsanız ya da bir daha izlemek isterseniz arşiv videolardan yararlanabilirsiniz.

Arşiv Videoların Özellikleri

Kurum içi eğitim arşiv videolar ile hiçbir eğitimden geri kalmamış olursunuz. Eğitimler birbirleri ile bağlantılı olduğu içi birini kaçırırsanız diğerlerini anlamanız zorlaşır. Bu nedenle arşiv videolar platformu geliştirilmiştir. İsdo Yazılım’ın sunduğu platforma her eğitim içeriği yüklenebilir. Bu sayede kaçırdığınız derslere tekrar girebilirsiniz.

Arşiv videoların genel özellikleri şu şekildedir;

  • Her eğitim kendi branşına göre farklı kategorilerde yer alır. Bu sayede istediğiniz dersin konusuna daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz
  • Eğitimlerin konuları ve üniteleri müfredata uygun bir şekilde yüklenir
  • Arşiv videoları arasında geçiş durakları bulunur
  • Eğitmenler arşiv videoların içine soru ekleyebilir
  • Arşiv videolara cep telefonu, bilgisayar ya da tablet üzerinden erişmek mümkündür

İsdo Yazılım’ın sunduğu arşiv videolar platformu sayesinde sınavlarınıza daha iyi bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Canlı yayınları arşiv videolar sayesinden birden çok kez izleyebilir, daha fazla pekiştirebilirsiniz. Ayrıca videolara eklenen soruları çözerek sınavlara da hazırlanmış olursunuz.

Arşiv Videoların Avantajları Nelerdir?

Kurum içi eğitim arşiv videolar sayesinde hem eğitmenler hem de personeller pek çok avantajdan faydalanır. Bu avantajdan biri videoların her yerde izlenebilir olmasıdır. Eğitmenler videoları sisteme yükledikten sonra istediğiniz saat diliminde, istediğiniz mekanda, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Üstelik eğitmenler istedikleri kadar video da atabilir. Bu sayede eğitimler daha verimli bir hale getirilir.

Yüz yüze eğitimde mümkün olmayan bazı durumlar İsdo Yazılım arşiv videolar desteği sayesinde mümkün hale gelir. Üstelik eğitmenler personelin eğitimlere girip girmediğini de takip edebilir, gerekli bildirileri yapabilir. Kısaca rahatlıkla eğitimlerini planlayabilir, arşive ekleyebilir ve sınırsız eğitim oluşturabilirler. Bu sayede özel eğitim platformlarına sahip olabilirler. Daha detaylı bilgi için İsdo Yazılım ile iletişime geçebilirsiniz. Kurum içi eğitim platformunuzu hem kendiniz hem de personelleriniz için bir avantaja çevirebilirsiniz.

Whatsapp Whatsapp