Kurum İçi Eğitim Canlı Yayın

Kurum İçi Eğitim Canlı Yayın

Kurum içi eğitim canlı yayın özelliği ile uzaktan eğitimi daha verimli bir hale getirebilirsiniz.

Kurum İçi Eğitim Canlı Yayın | ISDO Web & Yazılım

Kurum İçi Eğitim Canlı Yayın

Kurum içi eğitim canlı yayın özelliği ile uzaktan eğitimi daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Eğitimin evden devam ettiği şu günlerde canlı dersler en önemli faaliyetlerdir. Öğrencilerin derslerinden geri kalmaması için başlatılan canlı yayınlara İsdo Yazılım güvencesiyle dahil olmak sonuçların daha başarılı olmasını sağlayacaktır.

Canlı Yayınların Özellikleri

Kurum içi eğitim canlı yayın özellikleri ile ön plana çıkıyor. Eğitim alan herkes bu yayınlardan faydalanabilir. Eğitmenler kurum içi eğitimlerini İsdo Yazılım kapsamında gerçekleştirebilir. Bu sayede uzaktan da olsa verimli bir eğitim ortamı elde edilir.

Canlı yayınların genel özellikleri;

  • Eğitim içeriklerine canlı yayın ekleyebilme özelliği bulunur
  • Eğitmenler canlı yayınlara sesli, görüntülü ya da ikisi birden olacak şekilde katılabilir
  • Eğitmen görüntü ve ses kontrolünü istediği şekilde ayarlayabilir
  • Eğitmenler sunumlarını whiteboard üzerinden istedikleri gibi yapabilir
  • Eğitmenler kolaylıkla ekran paylaşımında bulunabilir
  • Canlı yayınları kaçıranlar için videolar arşive kaydedilir
  • Canlı eğitimler esnasında öğrenciler için anket düzenlenebilir
  • Canlı yayınlara bilgisayar, tablet ya da cep telefonu üzerinden bağlanmak mümkündür
  • Canlı yayınlarınızın ne kadar izlendiğini rapor halinde öğrenebilirsiniz

Şeklinde sıralanabilir. Bu özellikler yüz yüze eğitimi aratmayacak bir eğitim olmasını sağlar. İsdo Yazılım’ın sunduğu avantajlardan yararlanarak kurum içi eğitim akademinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik kendi kurumsal logonuzu da kullanabilirsiniz. Verimli bir eğitime başlamak için hemen İsdo Yazılım ile iletişime geçin, kullanıcı dostu arayüz ile tanışın.

Canlı Yayın Kaçırılırsa Ne Olur?

Kurum içi eğitim canlı yayın saati eğitmen tarafından belirlenebilir. Ancak öğrenci saati kaçırırsa da yine tekrarını izleyebilir. Çünkü her yayın arşiv videolara yüklenmek için kayıt altına alınır. Arşiv videolar bölümünden kaçırdığınız ya da bir daha izlemek istediğiniz eğitimleri izleyebilirsiniz. Üstelik her ders branşı ayrı kategorilerde bulunur. Fakat canlı yayından farkı; anketlere katılamazsınız, eğitmene soru soramazsınız ve diğer kullanıcılar ile iletişim halinde olamazsınız. Canlı yayın esnasında eğitmenler çoktan seçmeli ya da yazılı anketler düzenleyebilir. Bu anketler yaptıkları canlı yayınlar hakkında geri bildirim almalarını sağlar. Daha detaylı bilgi için İsdo Yazılım ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Whatsapp