Kurum İçi Eğitim Link Paylaşımı

Kurum İçi Eğitim Link Paylaşımı

Kurum içi eğitim link paylaşımı ile personelinizin daha verimli bir eğitimden geçmesini sağlayabilirsiniz

Kurum İçi Eğitim Link Paylaşımı | ISDO Web & Yazılım

Kurum İçi Eğitim Link Paylaşımı

Kurum içi eğitim link paylaşımı eğitime pek çok anlamda katkı sağlar. Eğitmenler eğitimlere farklı konularla ilgili linkler ekleyebilirler. Bu linkler video ya da konu anlatımı ile alakalı olabilir. Personeller eğitim içeriğinde olmayan konu anlatımlarına link üzerinden ulaşabilir. Ayrıca eğitmenin eklediği linkler personelin sisteminden de görüntülenebilir. İsdo Yazılım’ın sunduğu bu platform sayesinde personellerinizin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Paylaştığınız linkler üzerinden eğitimlerinizi daha kapsamlı bir hale getirebilirsiniz.

Link Paylaşımının Özellikleri

Kurum içi eğitim link paylaşımı ile personelinizin daha verimli bir eğitimden geçmesini sağlayabilirsiniz. İsdo Yazılım’ın sunduğu platform kurum içi eğitimlerin daha kapsamlı bir hale getirilmesine yardımcı olur. Link paylaşımı sayesinde kendinize ait bir eğitim platformu geliştirebilirsiniz. Üstelik her gelişmeden de haberdar olabilirsiniz. Personelinizin linke tıklayıp tıklamadığını da öğrenebilirsiniz. Çünkü platform raporlama anlamında da oldukça gelişmiştir.

Web tabanlı platforma cep telefonu, tablet ya da bilgisayar üzerinden giriş yapabilirsiniz. Linklere de istediğiniz cihaz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Sistem oldukça basit bir ara yüze sahiptir. Kullanıcı dostu link paylaşım sistemini dilediğiniz zaman, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca paylaşımlarınızı çok sayıda katılımcı ile aynı anda paylaşabilirsiniz. Bu sistem zamandan da tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Çünkü tek bir sistem üzerinden yüzlerce katılımcının faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

İsdo Yazılım’ın sunduğu platform kullanıcıların rahatlıkla giriş yapabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra sisteme giriş yapabilir, canlı eğitimlere ya da arşiv videolara katılabilirsiniz. Linkler canlı eğitimlere ya da dokümanlara eklenebilir. Her eğitim içeriği kendi branşında ya da ünitesinde yer alır. Kategorilere ayrılmış içerikler konu karmaşasını da önler. Aynı şekilde link paylaşımı da içeriklerin yüklenme sırasına göre sistemde yer alır.

Link paylaşımı ve daha pek çok sistemi içinde bulunduran İsdo Yazılım sayesinde kurum içi eğitimlerinizi daha verimli ve kaliteli bir hale getirebilirsiniz. Eğitimlerinizi istediğiniz gibi planlayabilir, tüm faaliyetleri tek bir koldan yürütebilirsiniz. Ayrıca eğitim tanımlama, atama, eğitim sonuçlarını görme, eğitim arşivleme gibi fonksiyonları da gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için İsdo Yazılım ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Whatsapp