Kurum İçi Eğitim Online Toplantı

Kurum İçi Eğitim Online Toplantı

Online toplantı kurum içi eğitim platformunuzu geliştirebilmeniz için oldukça faydalıdır.

Kurum İçi Eğitim Online Toplantı | ISDO Web & Yazılım

Kurum İçi Eğitim Online Toplantı

Kurum içi eğitım online toplantı özelliğı sayesinde çalışma ortamını daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Toplantılar iş yerlerinin olmazsa olmazıdır. En önemli kararlar toplantı esnasında alınır, çoğu konu yine toplantıda tartışılır. Ancak iş yerlerininin eve taşındığı şu günlerde yüz yüze toplantı yapmak da oldukça zor bir hale geldi. Bu süreci en kolay şekilde atlatmak için geliştirilen online toplantı platformu sayesinde iş arkadaşlarınız ile verimli beyin fırtınaları yapabilirsiniz.

Online Toplantıların Özellikleri

Kurum içi eğitim online toplantı özelliği özellikle yöneticilerin işine yarar. Düzenledikleri toplantılar sayesinde pek çok çalışanı bir araya toplayabilir, fikir alışverişinde bulunabilirler. Ayrıca herhangi bir sorun olduğunda bunu sanal ortamda yüz yüze gelerek çözebilirler.

Online toplantıların genel özellikleri;

  • Çoklu ya da birebir katılımcı ile iş mülakatı yapılabilir
  • İş toplantıları düzenlenebilir
  • Toplantılar görüntülü ve sesli olacak şekilde yapılabilir
  • Hangi tarihte, saat kaçta olacağı yönetici tarafından belirlenebilir
  • Toplantıya cep telefonu, tablet ya da bilgisayar üzerinden erişim sağlanabilir

Bu özellikleri kapsamında online toplantıların iş hayatı için oldukça önemli olduğunu söylemek mümkündür. Sadece iş hayatının gidişatını değil başlangıcını da belirler. Çünkü mülakatlar da online olarak yapılabilir. Evden çalışmanın devam ettiği şu günlerde artık işe alımlar da sanal ortamdan gerçekleştiriliyor. Sizde firmanıza çalışan almak istiyorsanız İsdo Yazılım’ın sağladığı platformu kullanabilirsiniz. Platform üzerinden rahatlıkla mülakata kullanıcı alabilir, onunla yüz yüzeymiş gibi bir görüşme sağlayabilirsiniz.

Online toplantı kurum içi eğitim platformunuzu geliştirebilmeniz için oldukça faydalıdır. Genelde canlı yayınlar, link ve doküman paylaşımları ile daha fazla karşılaşılır. Ancak online toplantı her yazılımda bulunan bir sistem değildir. İsdo Yazılım web tabanlı, kullanıcı dostu bir platformdur. Evden çalışmanın olduğu bu günlerde firmanıza çalışan almaya devam edebilirsiniz. Sistem teknolojinin getirilerinden en güzel şekilde yararlanabilmenizi sağlar. Dilediğiniz zaman toplantı oluşturabilir, kullanıcılarınızı SMS ya da mail adreslerinden bilgilendirebilirsiniz.

Kurum içi eğitim platformunuzu oluşturmak ya da geliştirmek istiyorsanız İsdo Yazılım ile iletişime geçebilirsiniz. Web tabanlı platform kolay bir şekilde iş mülakatı ya da toplantı oluşturmanızı sağlar.

Whatsapp Whatsapp