Kurum İçi Eğitim Sınav ve Ölçme Değerlendirme

Kurum İçi Eğitim Sınav ve Ölçme Değerlendirme

Kurum içi eğitim sınav ve ölçme değerlendirme platformundan yararlanarak verdiğiniz eğitimlerin ne kadar etkili olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kurum İçi Eğitim Sınav ve Ölçme Değerlendrme | ISDO Web&Yazlım

Kurum İçi Eğitim Sınav ve Ölçme Değerlendirme

Kurum içi eğitim sınav ve ölçme değerlendirme platformundan yararlanarak verdiğiniz eğitimlerin ne kadar etkili olduğunu öğrenebilirsiniz. Sınavlar her zaman en etkili değerlendirme aracıdır. Öğrencilere uygulandığı gibi personellere de uygulanabilir. İsdo Yazılım’ın sunduğu sınav platformu sayesinde eğitimlerini daha interaktif bir hale getirebilirsiniz.

Sınav ve Ölçme Değerlendirme Platformunun Özellikleri Nelerdir?

Kurum içi eğitim sınav ve ölçme değerlendirme platformu özellikle personeller açısından çok faydalıdır. Çünkü eğitimlerinin ne kadar etkili olduğunu, güçlü ve zayıf yönlerini anlamayı sağlar. Sınavlar eğitmenler tarafından hazırlandıktan sonra personeller ile paylaşılır.

Genel özellikleri şu şekildedir;

  • Eğitim içeriklerine sınav eklenebilir
  • Eğitmenler sınavları istedikleri zamanda yapabilir. Başlangıç ve bitiş tarihini de belirleyerek SMS ya da e-mail yoluyla personeller ile paylaşabilir
  • Sınav hazırlarken kendi sorularını yazıp kullanabilir
  • Sınavları PDF olarak yapabilir
  • Sınav raporlarını excel üzerinden hazırlayabilir ve paylaşabilir
  • Sınav sonuçlarını belirlerken eğitim ve kazanım değerlerini de göz önünde bulundurabilir
  • Eğitmen ya da yönetici personelin cevap kağıdını görebilir
  • Sınavlar personelin kuvvetli ve zayıf yönlerini değerlendirmek için yapılır
  • Sınav sonuçları personele SMS ya da e-mail adresiyle bildirilebilir

Bu özellikler kapsamında verimli bir sınav hazırlanabilir. Personeller kendilerini ölçerken eğitmenler de durumlarını analiz edebilir. İsdo Yazılım güvencesiyle hazırlanan sınav ve ölçme değerlendirme platformu pek çok anlamda kurum içi eğitimi destekler.

Sınav ve Ölçme Değerlendirme Platformunun Avantajları

Kurum içi eğitim sınav ve ölçme değerlendirme platformu hem personele hem de eğitmene çok katkı sağlar. Sistem oldukça kullanışlı bir arayüze sahiptir. Kullanıcı adı ev şifre ile giriş yaptıktan sonra sınav saatleri doğrultusunda sınava başlanabilir. Sınava sınırsız katılımcı dahil olabildiği için herkes yararlanabilir. Ayrıca herkesin durumunu tek bir yerden analiz etmek için de oldukça avantajlıdır. Kurum içi eğitim platformuna sahip olmak isteyen eğitmenler bu sistemden yararlanarak personellerinin gelişimlerine katkıda bulunabilir. Sınav sonuçlarına göre çeşitli iyileştirmeler yapabilirler. Daha detaylı bilgi için İsdo Yazılım ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm eğitim faaliyetlerinizi de tek bir platform üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp Whatsapp