Uzaktan Eğitim Anketler

Uzaktan Eğitim Anketler

İsdo Yazılım uzaktan eğitim anketler özelliği ile öğrencilerinizin sınav sonuçlarını daha rahat bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Anketler

İsdo Yazılım uzaktan eğitim anketler özelliği ile öğrencilerinizin sınav sonuçlarını daha rahat bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Firmanın geliştirmiş olduğu yazılım sayesinde sınav analizlerini yapabilir, raporları görüp öğrencilerinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Anket Sisteminin Faydaları

İsdo Yazılım’ın sağladığı anket sistemi sayesinde daha verimli bir eğitim hayatı sunabilirsiniz. Öğrencilerin öğrendiklerini test edebilmek için gerekli olan en önemli şey sınavlardır. Sınavlar sayesinde konuları ne kadar anladıkları test edilir. Anket özelliği sayesinde bu testleri daha çok yönlü bir hale getirebilirsiniz.

Uzaktan eğitim anketler sisteminin avantajları;

  • Öğrencilerin sınav sonuçlarını daha rahat inceleyebilirsiniz
  • Sınav sonuçlarına göre hangi konularda eksikleri olduğunu görebilirsiniz
  • Öğrencilerinizin eksik konular üzerine yoğunlaşmasını sağlayabilirsiniz

Bu avantajlardan hem eğitmen olarak kendinizin hem de öğrencilerinizin yararlanmasını istiyorsanız İsdo Yazılım ile iletişime geçebilirsiniz.

Anket Sisteminin Özellikleri

Uzaktan eğitim anketler sistemi sayesinde kurum içi eğitim platformunuzu daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz. Bu kaliteyi de öğrencilerinizin başarıları ile taçlandırabilirsiniz.

Anket sisteminin genel özellikleri;

  • Personelinize yaptığınız eğitimler ile ilgili geri bildirimler atabilirsiniz
  • Öğrencileriniz ile ilgili genel bir değerlendirme yapabilirsiniz
  • Genel değerlendirme yaparken yazılı cevap, çoktan seçmeli ya da çoklu cevap seçeneklerinden yararlanabilirsiniz
  • Sonuçları değerlendirdikten sonra raporu diğer eğitmenler ve öğrenciler ile de paylaşabilirsiniz

Uzaktan eğitim sistemleri içinde yer alan anket özelliği sayesinde öğrencilerinizi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca öğrencilerinize de kendilerini değerlendirebilme fırsatı sunabilirsiniz. Online eğitim sürecini en verimli şekilde geçirebilirsiniz.

Anket yönetim sistemi sayesinde öğrencilerinizi ilgi alanlarına doğru yönlendirebilirsiniz. Sınav sonuçları kapsamında iyi oldukları alanları görmelerini sağlayabilir, eğitimlerinizi de o kapsamda genişletebilirsiniz. Ayrıca hangi öğrencinin hangi derste ve konuda zayıfları olduğunu da görebilirsiniz. Bu özellikler İsdo Yazılım’ın sunduğu en önemli özelliklerden bazılarıdır. Anket sistemini cep telefonu, tablet ya da bilgisayar üzerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Raporları inceleyebilir, öğrencilerinizi SMS ya da e-mail yoluyla bilgilendirebilirsiniz. Üstelik anket sonuçlarını da istediğiniz herkesle paylaşabilirsiniz. Uzaktan eğitimin daha verimli bir hale gelebilmesi için çalışmalar yürüten İsdo Yazılım ile sizde kurum içi eğitim platformunuzu geliştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için firma ile iletişime geçin.