Uzaktan Eğitim Canlı Yayın

Uzaktan Eğitim Canlı Yayın

Yeni eğitim teknolojisi ve uzaktan eğitim sistemleri ile Uzaktan Eğitim Canlı Yayın , eğitmenlere ve öğrencilere zaman kazandırırken...

Uzaktan Eğitim Canlı Yayın | ISDO Web & Yazılım

Uzaktan Eğitim Canlı Yayın

Teknolojinin gelişmesiyle beraber her şey online olarak da yapılabilir hale geldi. Özellikle evde geçirilen vaktin artmasıyla beraber eğitim dahil olmak üzere her sektör bilgisayar ekranına bağlandı. Eğitimleri online olarak devam ettirmek istiyorsanız kurumsal logonuzu kullanarak kurum içi eğitim akademisinden yani uzaktan eğitim hizmetinden yararlanabilirsiniz. İsdo Yazılım’ın sunduğu platform sayesinde kendi eğitimlerinizi kurabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Sistemleri Nelerdir?

Uzaktan eğitim sistemleri online olarak ihtiyaç duyulabilecek her şeyi kapsamaktadır. İsdo Yazılım web tabanlı bir platforma sahiptir. Kullanıcı dostu olduğu için internet kullanımını temel olarak bilenler dahi rahatlıkla yararlanabilir. Uzaktan eğitim sistemleri içinde bulunan canlı yayın hizmeti özellikle öğrencilerin kullanımına uygundur. Evden ders gören öğrencilere okul ortamı aratmadan eğitim verilmektedir.

İsdo Yazılım’ın sunduğu platform sayesinde kurum içindeki eğitimlerin raporlarını ve analizlerini alabilirsiniz. Ayrıca eğitmenin canlı yayınının ne kadar izlendiğini de öğrenebilirsiniz. Çünkü sistemdeki her çalışma log kayıtları altında toplanmaktadır. Bu özellikler kapsamında İsdo Yazılım ile iletişime geçerek kurum içi eğitimlerini başlatabilirsiniz.

Canlı Yayın Hizmetleri

Uzaktan eğitim gören öğrenciler canlı yayınlar ile derslerine katılabilirler. İsdo Yazılım canlı yayın hizmetleri ile eğitim içeriklerinin eklenmesini sağlar. Eğitimi veren eğitmenler ya da personeller sisteme görüntülü ya da sesli olarak katılabilir. Üstelik whiteboard kullanarak eğitimini daha verimli hale getirebilir, sunumlarını ve ekran paylaşımlarını rahatlıkla öğrencileri ile paylaşabilir.

Canlı yayın hizmetinin en önemli özelliği, yayınlar kayıt altına alınır. Bu sayede eğitime katılamayan kişiler daha sonraki günlerde canlı eğitimi izleyebilir. Üstelik canlı yayındaki kalite ve verimlilik kayıt altına alınan derste de geçerli olur. Bu eğitimlere cep telefonu, tablet veya bilgisayar üzerinden katılmak mümkündür.

Canlı Yayın Hizmetinin Avantajları

Uzaktan eğitim vermek istiyorsanız canlı yayınların avantajlarından faydalanabilirsiniz. Çünkü kurum içi eğitimlerinizi istediğiniz zaman ve mekanda rahatlıkla verebilirsiniz. Ayrıca internetin de avantajlarını kullanarak daha verimli bir ortam yaratabilirsiniz.

Diğer avantajları;

  • Geniş bir kitleye seslenebilirsiniz
  • Öğrenci merkezli bir eğitim sağlayabilirsiniz
  • E-öğrenme sistemlerinden en ekonomik fiyatlarla yararlanabilirsiniz
  • Farklı iletişim teknolojilerinden yararlanabilirsiniz

Şeklinde sıralanabilir.

Whatsapp Whatsapp