Uzaktan Eğitim Öğretmene Sor Modülü

Uzaktan Eğitim Öğretmene Sor Modülü

Uzaktan eğitim öğretmene sor modülü ile öğrenciler öğretmenlerine akıllarına takılan her soruyu sorabilir.

Uzaktan Eğitim Öğretmene Sor Modülü | ISDO Web & Yazılım

Uzaktan Eğitim Öğretmene Sor Modülü

Uzaktan eğitim öğretmene sor modülü ile aklınıza takılan soruları öğretmenlerinize sorabilirsiniz. Canlı derslerde de öğretmenlerinize soru yöneltebilirsiniz. Ancak ders bittikten sonra, tekrar esnasında aklınıza takılanlara yanıt bulmak için öğretmene sor modülünü kullanabilirsiniz.

Öğretmene Sor Modülünün Özellikleri

Uzaktan eğitim öğretmene sor modülü ile öğrenciler öğretmenlerine akıllarına takılan her soruyu sorabilir. Doğru cevapları doğru kaynaklardan almak oldukça önemlidir. Bunu İsdo Yazılım ile gerçekleştirmek mümkündür. İsdo Yazılım’ın sunduğu platform sayesinde uzaktan eğitim görürken dahi öğretmenler ile sürekli iletişim halinde olabilirsiniz.

Sorularınızı “soru sor” panelinden yöneltebilirsiniz. Bu panel öğrencilerin ve öğretmenlerin kolayca kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. Sorularınızı otomatik olarak öğretmene ulaştıran sistem sayesinde hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz. Üstelik cevaplar kişiye özel olarak verilir ve kontrol altında oldukları için herhangi bir sorun çıkmaz.

Öğretmene Sor Modülü Nasıl Kullanılır?

Uzaktan eğitim öğretmene sor modülü oldukça kullanışlı bir arayüze sahiptir. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra rahatça sorunuzu yöneltebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sorunun resmini çekmek ve sisteme yüklemektir. Öğretmenler soruyu gördüklerinde cevaplarlar ve öğrenciler cevabı net bir şekilde görüntüleyebilir. Üstelik öğrenciler istedikleri branştaki öğretmene, istedikleri zaman diliminde soru sorabilirler. Tüm sorular oldukça hızlı bir şekilde cevaplanır ve öğrenciye ulaşır. Bu sayede vakit kaybetmeden anlamadıkları soruların cevaplarına kavuşabilirler.

Öğretmene Sor Modülünün Avantajları

Uzaktan eğitim öğretmene sor modülü ile okuldaki eğitim sistemi az da olsa yakalanabilir. Evden alınan eğitimde öğretmenler ile iletişim halinde olmak oldukça zordur. Ancak İsdo Yazılım bunu daha kolay hale getirmektedir. Modülü kullanan öğrenciler sorularına kısa, net ama açıklayıcı cevaplar alabilirler. Bu sistem öğrencilerin daha verimli bir şekilde derslerini öğrenebilmesini amaçlar. Öğrenciye verilen hızlı geri dönüşler ders çalışma azimlerini de pekiştirir. Ayrıca öğretmenlerin de öğrencilerini değerlendirmelerine fırsat sunar. Modül sayesinde öğretmenler öğrencilerinin hangi konularda zayıf kaldıklarını öğrenebilir. Öğretmenler sistem üzerinden en basit ya da en zor soruya cevap verebilir. Daha detaylı bilgi için İsdo Yazılım ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Whatsapp