Uzaktan Eğitim Raporlar

Uzaktan Eğitim Raporlar

Uzaktan eğitim raporlar sayesinde öğretmenler öğrencilerinin gelişimini takip edebilir.

Uzaktan Eğitim Raporlar | ISDO Web & Yazılım

Uzaktan Eğitim Raporlar

Uzaktan eğitim raporlar sistemi sayesinde öğrencileri daha yakından takip edebilirsiniz. Yüzyüze eğitimin en önemli avantajlarından biri öğretmen-öğrenci ilişkisinin daha yakın olmasıdır. Öğretmenler öğrencilerini daha yakından takip edebilirler. Ancak İsdo Yazılım sayesinde bunu uzaktan gerçekleştirmek de mümkündür.

Raporlama Ne Sunuyor?

Uzaktan eğitim raporlar sistemi özellikle öğretmenlerin çok işine yarıyor. Çünkü uzaktan da olsa öğrencilerini takip edebilme fırsatı sunuyor. Farklı mekanlarda işlenen dersler öğretmen-öğrenci ilişkilerini etkilemiyor.

Öğretmenler öğrencilerini;

  • Takip edebiliyor
  • Gelişimlerini izleyebiliyor
  • Rapor tutabiliyor

Üstelik tüm bunları tek bir sistem üzerinden gerçekleştirebiliyorlar. Tek yapmaları gereken kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapmak. Ardından öğrencilerinin ödevlerini, soru bankasındaki aktifliklerini, derslere giriş çıkışlarını, sınav sonuçlarını, öğretmene sordukları soruları takip edebilir ve raporlarını tutabilirler. Öğretmenler her öğrenci için ayrı bir rapor hazırlayabilir. Bu sayede tek tek hepsinin gelişimini kontrol altında tutabilir.

Ayrıca raporları sistem üzerinde saklayabilirsiniz. Zaman içinde öğrencilerinizin gelişimini daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Raporlar analiz edilebilir, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde rahatlıkla hazırlanabilir. Her branşa ait öğretmen öğrencileri için rapor hazırlayabilir. Eğer gerekli görülürse bu raporlar veliler ile de paylaşılabilir. İsdo Yazılım güvencesi kapsamında verimli bir eğitim hayatı için raporlama sisteminden faydalanabilirsiniz.

Raporlamada sayısal verilere de yer verilir. Günlük, haftalık hatta aylık gelişme bu şekilde daha yakından takip edilir. Detayların bir arada olduğu sistem karne çıktısına da hazırlık olur. Öğretmenler yıl sonunda öğrencilerine verecekleri karneleri raporlar üzerinden hazırlayabilir. Bu sayede daha doğru veriler kullanılabilir. Daha detaylı bilgi için İsdo Yazılım ile iletişime geçebilirsiniz.

Raporlamanın Avantajları

Uzaktan eğitim raporlar sayesinde öğretmenler öğrencilerinin gelişimini takip edebilir. Bu sistem her öğrencinin aynı olmadığını da gösterir. Öğrencilerin zayıf ve güçlü yanlarını takip eden öğretmenler gelişimlerine katkı sağlayacak sorular, sınavlar ya da dersler yazırlayabilirler. Bu özellik her öğrenci ile daha fazla ilgilenmeyi de sağlar. Hem öğrenciler hem de öğretmenler için oldukça faydalıdır. Raporlama sistem üzerinden yapılabilir, gerekirse öğretmenler arasında da paylaşılabilir. Daha detaylı bilgi için İsdo Yazılım ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Whatsapp