Uzaktan Eğitim Toplantı Modülü

Uzaktan Eğitim Toplantı Modülü

Yeni eğitim teknolojisi ve Uzaktan Eğitim Toplantı Modülü, eğitmenlere ve öğrencilere zaman kazandırırken etkinliği artıran özelleştirilmiş...

Uzaktan Eğitim Toplantı Modülü | ISDO Web & Yazılım

Uzaktan Eğitim Toplantı Modülü

İsdo Yazılım uzaktan eğitim toplantı modülü ile internet okulunuzu geliştirebilir, daha kapsamlı bir platforma dönüştürebilirsiniz. Milli ve güvenli bir yazılım olan İsdo Yazılım ile uzaktan eğitimlerinizi daha interaktif bir hale getirebilirsiniz.

Toplantı Modülü Nedir?

Uzaktan eğitim toplantı modülü sayesinde öğretmen ve öğrenci birbirlerini görebilirler. Ayrıca öğretmen yazı tahtasını ve ekran paylaşımını da rahatlıkla öğrencileri ile paylaşabilir. Bu sayede daha verimli bir çalışma ortamı hazırlanmış olur.Üstelik online toplantılar sayesinde eğitimlerinizde kolaylık sağlayabilirsiniz. Çoklu katılımcıların dahil olabileceği modülde kuruluşunuzdaki her türlü toplantıyı organize edebilirsiniz.

Diğer özellikleri;

  • Toplantılarınıza kimlerin katıldığınızı ve diğer tüm raporları kayıt altında tutabilirsiniz
  • Alınan kararların ve diğer tüm analizlerin takibini yapabilirsiniz
  • Toplantı türlerini belirleyebilirsiniz
  • Toplantı ile ilgili kararları tek bir yerden yönetebilirsiniz
  • Rahatlıkla whiteboard, slayt ve ekran paylaşımı yapabilirsiniz
  • Aynı anda onlarca hatta yüzlerce kişinin toplantıya katılmasını sağlayabilirsiniz
  • Sisteme kolay bir şekilde giriş yapabilir, tek hesap üzerinden tüm toplantıları yönetebilirsiniz

Tüm bu özelliklerden yararlanmak için İsdo Yazılım sitesine göz atabilirsiniz.

Eğitmenin Toplantı Modülündeki Yeri

Uzaktan eğitim toplantı modülü eğitmen kullanıcı olarak sisteme giriş yaptığınızda toplantı planlayabilir ve kullanıcılar ile devamlı iletişim halinde olabilirsiniz. Sistemin gelişmiş özellikleri sayesinde eğitmen rolüne ihtiyacınız olan tüm sorumlulukları üstlenebilirsiniz. Toplantıları istediğiniz zaman diliminde, istediğiniz mekanda gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca cep telefonu, bilgisayar ya da tablet üzerinden giriş yapabilirsiniz. Öğrencilerinizi de toplantıya dahil etmek için SMS ya da mail gönderebilirsiniz. Platform gelen soruları cevaplamak için uygun altyapıya sahiptir.

Öğrencinin Toplantı Modülündeki Yeri

Öğrenci uzaktan eğitim toplantı modülü kullanıcı olarak sisteme giriş yaptığı zaman cep telefonu, tablet ya da bilgisayar üzerinden toplantıya giriş yapabilir. Yayın kayıt altına alınacağı için eğer kaçırırsa sonradan tekrarını izleyebilir. Eğer canlı olarak katıldıysa da istediği tüm soruları eğitmenlere yöneltebilir. Ayrıca toplantı esnasında sadece eğitmen ile iletişim halinde olmaz, diğer kullanıcılarla da iletişime geçebilir. Tüm bu özelliklerden İsdo Yazılım sayesinde yararlanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için firma ile de iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Whatsapp