Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım Alanında uzman personel kadrosuyla ISDO Yazılım siz değerli müşterilerine Kreatif ve yaratıcı çözümlerle hizmet sağlıyor.

Web Tasarım | ISDO Web Tasarım & Yazılım

ISDO Yazılım Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Alanında uzman personel kadrosuyla ISDO Yazılım siz değerli müşterilerine Kreatif ve yaratıcı çözümlerle hizmet sağlıyor. Her biri alanında uzman arkadaşımızla sizlere web deneyimlerini en kaliteli şekilde yaşatıyoruz. Web tasarım süreçlerinde verdiğimiz bazı hizmetler şu şekildedir;

 • Kişisel web tasarım,
 • Kurumsal web tasarım,
 • Özel web tasarım,
 • Dinamik web tasarım,
 • Profesyonel web tasarım,

Web tasarım hizmetlerini en özel kodlamalar ve istekleriniz doğrultusunda bütçenize uygun CMS yani içerik yönetim sistemleriyle tasarlıyor ve taahhüt ettiğimiz zaman dilimi içerisinde sizlere teslim ediyoruz.

Web tasarım hizmeti almak için en iyi web tasarım firmaları hakkında araştırma yapmanızı öneriyoruz. Web sitesi tasarımı yaptırmak gerçekten uzmanlık isteyen bir iş olduğu için sitenizi en iyi şekilde yapacak web tasarım ajansı ile çalışmalar yapmanız sizler için uzun vadede yararlı olacaktır. Web site tasarımı için çalışacağınız web ajans hakkında birtakım araştırma yapmanız iyi olacaktır. Çalışacağınız web tasarım firmaları ile alakalı olarak yaptıkları çalışmalar, referansları, web tasarım hizmetleri konusundaki profesyonellikleri konusunda iyi bir analiz yapmakta yarar vardır. Aksi durumda vereceğiniz, ücret çöpe gidebilir. Web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız bu anlamda sektörde kendini kanıtlayan kurumsallığa önem veren web tasarım ajansları ile çalışmalarınızı yapın.

ISDO Yazılım Web Tasarım Süreci

ISDO yazılım ile çalışmaya başlayan müşterilerimize web tasarım süreci hakkında kapsamlı bilgi veriyoruz. Çalışma sürecimiz şu şekilde ilerlemektedir; Sizlerle bu konuyla alakalı öncelikle toplantı yapıyoruz. Sizler için oluşturduğumuz fiyat teklifi sonrasında süreç şöyle devam ediyor;

Web tasarım ile alakalı bütün isteklerinizi dinliyor ve not alıyoruz

İnternet sitenizin öncelikle hangi altyapıda tasarlanması konusunda bilgilendirme yapıyoruz. Önceden bir internet siteniz varsa onun üzerinde yeni bir tasarım yapmak istiyorsanız bunun için farklı bir çalışma yürütüyoruz.

Yeni bir internet sitesi için bütçeniz doğrultusunda internet sitenizi, İçerik yönetim sistemleri ya da özel yazılımla özel web tasarım hizmetleri kapsamında tasarlıyoruz.

İnternet sitesi tasarımı sürecinde bütün aşamalarda yapılması gereken çalışmaları planlıyoruz. Bu çalışmaları yaparken sizlere bilgi veriyoruz.

Yapacağımız tasarım çalışmalarıyla alakalı teknik analizler sonucu çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. (Sayfa sayıları, kullanılacak dil sayısı, menüdeki kategori sayıları, Onaylı Frontend kodlamalarıyla cross browser faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz.)

Siteniz hazır hale gelince test yayına alıyoruz. Daha sonra internet sitesinin yayına alınmasına onay veriyorsanız, internet sitenizin yönetim paneliyle alakalı olarak sizlere kısa bir eğitim vererek, internet sitenizi yönetim paneli şifresiyle birlikte yayına alıp sizlere teslim ediyoruz. Web tasarım sürecini böylece tamamlıyoruz.

ISDO Web Tasarım Hizmetleri İçin Bizden Teklif Alın.

Web Tasarım ve Kurumsal Web Tasarım Çalışmalarında Neden ISDO Yazılım?

ISDO Yazılım olarak sizlere sunduğumuz web tasarım ve kurumsal web tasarım hizmetlerini kendi markamızın benliğine özel bir tarzla özgün bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kreatif kurumsal web tasarım çözümlerimiz ile sektörünüzde benzersiz bir kurumsal kimliğe sahip olmanız için titiz çalışmalar sergiliyoruz. Sizlere verdiğimiz kurumsal web tasarım hizmetleri ile sektörünüzde farklı olup rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Benzersiz olmak en iyi pazarlama çeşitlerinden biridir. Sektörünüzde rekabet ortamında iyi bir duruş sergilemeniz için web tasarım, kurumsal web tasarım, özel web tasarım ve profesyonel web tasarım süreçlerinde yanınızdayız.

ISDO dijital çözümleriyle profesyonel süreçlerde anlamlı çalışmalar yaparak marka değerinizi arttırıyor.

Web tasarım süreçlerinde uzun yıllardır dinamik ve esnek bir yapıya sahip olan ISDO yazılım web tasarım çalışmalarını profesyonel bir şekilde yapıyor ve internet sitelerinizin altyapısını güçlendirerek sizlere kaliteli bir hizmet sağlıyor. Marka değerinizi artırmak için kurumsal web tasarım çözümlerimizle kaliteli hizmetler sunuyoruz. ISDO yazılım olarak kurumsal web tasarım çözümlerini paket olarak sunmak yerine esnek ve özgün şekilde sunmaktayız.

Özel Web Tasarım ve Kurumsal Web Tasarım Süreçlerinde Yaratıcı Çözümlerle Yanınızdayız!

ISDO Yazılım özel web tasarım ve kurumsal web tasarım projelerinde pratik, profesyonel ve zaman kazandıran çözümler sunarak müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Sizlerin ilkelerine uygun şekilde firmanızın hedef kitlesi ve hitap ettiği endüstrilere uygun özel web tasarım ve kurumsal web tasarım çalışmaları sunuyoruz.

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, kişisel ya da kurumsal internet sitelerin hedef kitlesine uygun şekilde tasarlanması ve dijital platformlarda kişileri ya da markaları en iyi şekilde temsil etmesi için yapılan teknik çalışmalardır. Bu çalışmalar uzmanlık gerektirir. Bu anlamda ISDO Yazılım web tasarım çözümlerini müşterilerine başarılı ve titiz bir şekilde sunmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web sitesi tasarımı ya da kurumsal web tasarım, kurumsal firmaların kimliğini, yapısını, geleneklerini özgün şekilde yansıtarak yapılan web tasarım çalışmalarıdır.

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Web tasarım hizmetlerini mesleki anlamda devam ettiren konuyla alakalı deneyimli ve ileri seviyede konuyla alakalı akademik bilgisi bulunan kişilerin vermiş oldukları hizmetlere profesyonel web tasarım denir.

Özel Web Tasarım Nedir?

Özel web tasarım gereksinim doğrultusunda oluşan ve yeniden oluşturulan web tasarım süreçleridir.

Dinamik Web Tasarım Nedir?

Dinamik web tasarım internet sitelerinin arka planında programlama dilleri ile oluşturulan ve kullanıcıların yönetim panelinden herhangi bir yazılım bilgisi olmadan güncelleyebilmelerini sağlayan web tasarım çalışmalarıdır.

Kurumsal Web Tasarım Hizmetlerini sunarken internet sitenizdeki özellikler şu şekildedir;

 • Kategoriler,
 • Kurumsal tanıtım,
 • Ürün ekleme özelliği
 • Hizmet ekleme özelliği
 • Duyurular, haberler, finans verileri, basın ve yayın nesneleri,
 • Site içi arama özelliği, Google haritalar, IK, Form, Portfolyo,
 • Video ve fotoğraf galerisi, SEO yönetim Modülü, E-ticaret entegrasyonu, Pazaryeri entegrasyonu,
 • Afiş, Banner ve reklam alanı, sosyal medya entegrasyonu, teklif ve talep sistemi

 

 • Kurumsal Web Tasarım Çalışmalarında Hizmet Detaylarımız
 • Logo Tasarımı,
 • Dil desteği,
 • Profesyonel fotoğraf çekimi,
 • Drone Çekimi,
 • Fotoğraf düzenleme,
 • SEO faaliyetleri (İç SEO, Dış SEO, Backlink)
 • Görsel ve yazılı içerik geliştirme,
 • Film ve animasyon, video,
 • Google ADS,
 • Sosyal medya.

En Çok Sorulan Sorular

 • Web Tasarım Nedir?
 • Kurumsal Web Tasarım Nedir?
 • Web Tasarım ve Kurumsal Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?
 • Kurumsal Web Tasarım Neden Yapılmalı?
 • Kurumsal Web Tasarım Çalışmaları Hakkında Bilgi Verir Misiniz?
 • Kurumsal Web Sitesi Neden Önemlidir?
 • Özel Web Tasarım Nedir?

Ülkemizin önde gelen sektör ve markalarına hizmet veren ISDO Yazılım, web tasarım ve kurumsal web tasarımı alanında profesyonel hizmetler sunarak, çok sayıda kurumsal web projesine destek verdi. Bu yüzden kurumsal web tasarım süreçlerini oldukça kontrollü ve müşteri isteğine göre değerlendirerek yapan firmamız sizlere bu anlamda kaliteli bir hizmet garantisi sunmaktadır.

Markanızın değerini artırmak, pazarlama stratejilerinizi efektif bir şekilde icra etmek için kurumsal bir web sitesine ihtiyacınız vardır. Projelerinizin ve şirketlerinizin büyümesi için web dünyasında yerinizi ayırıp sosyal medya platformlarını efektif bir şekilde kullanarak sitenizi ve marka değerinizi büyütün. Bu konuda ISDO Yazılım olarak sizlere bütün web tasarım süreçlerinde doğru ve kaliteli hizmetler sunarak, hedef kitlenize doğru şekilde hitap etmenizi sağlıyoruz. Firmamızın web tasarım ve kurumsal web tasarım hizmetlerinden yararlanmak için bizi arayın.

Whatsapp Whatsapp