AdWords Nedir ?

AdWords Nedir ?

Google Adwords, arama motorunun işletmeler için sunduğu, kullanıcıların yaptığı kelime sorguları baz alınarak çalışan reklamcılık türüdür.

AdWords Nedir ?
  • ISDO CMS Editör Ekibi
  • Reklam
  • 23 Şubat 2022
  • 208

AdWords Nedir ?

Google Page Speed Nedir ?

amp

Page Speed SEO açısından önemli bir olaydır. Web sitenizin hızını optimize etmek için gayet kullanışlı bir araçtır. Web sitenizinin hızını arttırmak için gerekli taktikleri buradan alabilir ve kolayca daha hızlı hale getirebilirsiniz.

Gtmatrix Nedir ?

amp

Gtmatrix web sitenizdeki hataları analiz etmeniz için yardımcı olan bir araçatır.Web sitenizin hızını düşüren hataları bulup
size kolaylıkla sunar ve gerekli değişiklikleri yapmanızda yardımcı olur.

TestMy Site Nedir ?

amp

TestMy Site web sitenizin mobil uyumlu olup olmadığını kontrol ederek size bildirir.Bir kaç dakika içersinide sitenizi puanlar
değlerini size yönlendirir.Ardından sitenizin mobil uyumlu hale gelebilmesi için size gerekli taktikleri listeler.

Google Benim İşletmem Nedir ?

amp

Google'nin verdiği Benim İşletmem desteği sayesinde google aramalarında ve haritalarda işletmenizi ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.Basit ve kullanışlı bir uygulama olan Benim İşletmem kullanıcılara görsel ve ücretsiz bir şekilde google'de gözükme imkanı tanıyor.Bu sayede işletmenizi tanıtabilir,kullanıcılardan yorum alarak etkileşime geçebilirsiniz.

Search Console Nedir ?

amp

Search Console web sitenizin google'de nasıl yer aldığını izlemeniz için ücretsiz kullanılan bir araçtır.Search Console sayesinde web sitenizdeki hataları kolaylıkla öğrenebilir ve gerekli çalışmları yaparak sitenizin üst sıralara taşıyabilirsiniz.Sadece  sitedeki hataları düzeltmekle sınırlı olmayan bu araç web sitenizin hangi sitelerden bağlantı yolu aldığını,mobilde ne kadar iyi performans gösterdiğini,hangi sorgularla web sitenize ulaşıldığını görebilirsiniz.