Prestij Temizlik

Prestij Temizlik

Prestij Temizlik için Web Tasarım, Web yazılım, Web Programlama, Seo, Dijital Pazarlama hizmetleri ile mutlu müşterilerimiz arasındadır.

Prestij Temizlik | ISDO Web & Yazılım, Web Tasarım, Seo

Prestij Temizlik Kurumsal Websitesi Proje Detayları

Kullanılan Teknolojiler : HTML, CSS, JavaScript, Asp.NET

ISDO Yazılım, Türkiye’deki BT, teknoloji ve SaaS StartUp şirketleri başta olmak üzere diğer tüm sektörlerde faaliyet gösteren kurumsal firmalara web tasarımı, web yazılımı, grafik tasarım ve dijital pazarlama hizmeti sunan butik bir yazılım ve pazarlama ajansıdır.

Pazarlama, satış, markalaşma, ürün geliştirme ve yazılım alanlarında işletmelere veri, büyüme ve sonuç odaklı çözümler sağlar. Uzman ekibimiz, çeşitli sektörlerde deneyimli, yüksek nitelikli ve deneyimli yazılım ve pazarlama profesyonellerinden oluşmaktadır.

Temizlik ve sarf malzemeleri satışı yapan için web yazılım sistemi üretildi. Web sitesi responsive olarak yapılandırıldı ve seo kurallarına uyumlu bir biçimde kodlandı. için web yazılım sistemi üretildi. Web sitesi responsive olarak yapılandırıldı ve seo kurallarına uyumlu bir biçimde kodlandı. Web sayfasında bulunan içerikleri yönetmeleri adına "ISDO CMS" web yazılımı ile içerik yönetim paneli web sitesine entegre edildi. Dijital pazarlama planlaması yapıldı. Bu planlama ile Google Adwors reklamları ve SEO çalışmaları yürütülüyor. Bizi tercih ettiği için Prestij Temizlik ailesine teşekkür ederiz.

Prestij Temizlik | ISDO Web & Yazılım, Web Tasarım, Seo

Prestij Temizlik | ISDO Web & Yazılım, Web Tasarım, Seo

Whatsapp Whatsapp