Sezgin Menfez

Sezgin Menfez

Sezgin Menfez için Web Tasarım, Web yazılım, Web Programlama, Seo, Dijital Pazarlama hizmetleri ile mutlu müşterilerimiz arasındadır.

ISDO Web & Yazılım Sezgin Menfez

Sezgin Menfez Kurumsal Websitesi Proje Detayları

Kullanılan Teknolojiler : HTML, CSS, JavaScript, Asp.NET

ISDO Yazılım, Türkiye’deki BT, teknoloji ve SaaS StartUp şirketleri başta olmak üzere diğer tüm sektörlerde faaliyet gösteren kurumsal firmalara web tasarımı, web yazılımı, grafik tasarım ve dijital pazarlama hizmeti sunan butik bir yazılım ve pazarlama ajansıdır.

Pazarlama, satış, markalaşma, ürün geliştirme ve yazılım alanlarında işletmelere veri, büyüme ve sonuç odaklı çözümler sağlar. Uzman ekibimiz, çeşitli sektörlerde deneyimli, yüksek nitelikli ve deneyimli yazılım ve pazarlama profesyonellerinden oluşmaktadır.

Havalandırma sistemleri ve menfez üretimi yapan Sezgin Menfez için web yazılım sistemi üretildi. Web sitesi responsive olarak yapılandırıldı ve seo kurallarına uyumlu bir biçimde kodlandı. Web sayfasında bulunan içerikleri yönetmeleri adına "ISDO CMS" web yazılımı ile içerik yönetim paneli web sitesine entegre edildi. Dijital pazarlama planlaması yapıldı. Bu planlama ile Google Adwors reklamları ve SEO çalışmaları yürütülüyor. Bizi tercih ettiği için Sezgin Menfez ailesine teşekkür ederiz.

ISDO Web & Yazılım Sezgin Menfez

ISDO Web & Yazılım Sezgin Menfez

Diğer Projeler

Müşterilerimize yaptığımız diğer çalışmalara göz atın

Halı Yıkama Bul

Halı Yıkama Bul

Proje Detayı
Libraymm

Libraymm

Proje Detayı
Fuat Group

Fuat Group

Proje Detayı
Çap Proje

Çap Proje

Proje Detayı