Our Services

  1. Home
  2. Our Services

Web Programming

One of the most important aspects of programming your website is; you can manage your site quickly and easily with a convenient management panel without any technical knowledge after your site is prepared. You will have control of your website with our CMS (Content Management System) software, which we have prepared to keep your site up-to-date and to updat or improve the content at any time. CMS software that provides a dynamic and useful interface support your website content with your site's SEO (Search Engine Optimization) requirements with ease of use. We have developed software that your organization needs in the business network. CMS integrates with your needs and plays an active role in increasing the efficiency of your workflow and controlling your business network.

Web Design

Hızla gelişen ve sürekli yenilenen internet dünyasında tüm cihazlara duyarlı ve etkili bir tasarım ile yerinizi almanız ve bilinirliğinizi artırmanızında, arama motorlarında bulunur olabilmeniz ve sosyal mecralarda boy gösterebilmeniz için web sayfanızın kullanışlı, kurumunuzun kimliğini yansıtan bir tasarım ile kullanıcılarınıza hitap edebilmeniz için alanında uzman bir ekiple çalışmak internet gereksinimlerinin en başında gelmektedir. Web sitenizin oluşturulmasında yada geliştirilmesinde uzman bir ekiple çalışmak kurumunuzun iş hacmini geliştirmekle birlike kurumunuzun internet dünyasında sürdürülebilirliğini sağlayabilmesi için önemli bir husustur. Kurumunuzun hizmet sunduğu sektöre en uygun kimlik çalışması ile internet dünyasında marka bilinirliğinizin artması için kreatif çalışmalarımızda kurumunuza sanatsal bir dokunuş sunmaya devam ediyoruz.

Online Shopping

E-ticaret sistemlerini kullanım kolaylığı ve başka firmalarla anlaşmalarınız doğrultusunda veri entegrasyon çalışmamızla işletmenizin yaşadığı en önemli sorunların üstesinden gelmesinde destek sağlıyouz.

Seo

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), değişik stratejiler ve uzmanlık gerektiren, her geçen gün gelişen dinamik bir yapıya sahiptir. Bu anlamda düşünüldüğünde, internet sitenizin google'da yer alması ve arama sonuçlarında iyi bir yer edinmesi bir seferlik yada anlık değil, aksine süreklilik gerektiren çalışmalar ile kalıcılığını sağlamak mümkün olacaktır. ISDO olarak web sitelerinizin arama motoru sonuçlarında hedeflenen anahtar kelimelerde istenen sıralamalarda konumun korurken rakipleri ile rekabet için güvenli bir şekilde google algoritmasına uygun bir yapıda çalışmalar gerçekleştirerek sitenizin arama sonuçlarındaki konumunu anlık değil sürekliliğini sağlamayı hedeflemektedir.

Social Media

Kurumunuzun sosyal yüzü olan sosyal medya hesaplarınızın bilinçli yönetilmesi marka değerinizin artmasında büyük rol oynamaktadır. Daha fazla ve daha hızlı br şekilde müşteriye erişmek için sosyal medya kanalları ilk sırada gelmektedir. Dünya genelinde herkesin yoğun olarak kullandığı sosyal platformlar her geçen gün önemini artırmakta olduğu için kurumunuzun sosyal medya hesaplarının yönetimi uzmanlık gerekmektedir. ISDO olarak kurumunuzun bilinirliğini artırmasında yardımcı olurken geniş kitlelere sosyal medya hesaplarınız üzerinde düzenli ve kurumunuzun hizmet sektörünüze uygun içerik paylaşımları ile müşteri kitlenizi artırmayı hedeflemekteyiz.

Drone HD Video Recording

4K çekim kalitesi ile düğün çekimlerinizi, özel projelerinizi, evlilik teklifinizi, tanıtım filmlerinizi, emlak (gayrimenkul) tanıtım çekimlerinizi, özel etkinliklerinizi 4k çekim kalitesi ve uzman drone operatörümüzle video çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Kaliteli Drome çekimleri bünyemizde bulunan uzman operatörler ile çekimler yapılmaktadır. Drone çekimlerinde en önemli iki unsur olan uzman operatör ve yüksek çözünürlük çekim firmamız tarafından sağlanmaktadır.

 

Corporate Services

Kurumsal kimliğinize değer katabilecek yapıda internet yazılımda, hizmet sektörünüze hitap edebilecek tasarımla kurumunuzu yada bireysel olarak internet dünyadaki kurumsal duruşunuzu yansıtabilecek tecrube ve bilgi birikimi ile çözüm ortağınız olmaya adayız. Bilinçsiz yapılan çalışma mevcut kimliğinize fayda sağlamaktan ziyade telafizi zor hatalara sebep olabilmektedir. Profesyonel bir şekilde tasarlanan logo ve renkler, işletmenizle ilgili olumlu bir ilk intibayı uyandıracaktır. Bu çalışma işletmeye ait tüm alanlarda (kartvizit, klasör, notluklar, dosyalar, katalog, broşür, web sitesi, araç giydirme, ürün ambalajları vb... ) kullanılacağı için kurumsal kimlik çalışması bir kurumun öncelikliklerindendir. İnternet dünyasında kurumsal kimlikleri oluşmaması onların gelişime kapalı olduğu anlamına gelmektedir.