Profesyonel Web Yazılım

Profesyonel Web Yazılım

Sizler için tasarladığımız profesyonel web yazılımı, çevrimiçi olası satış yaratmayı teşvik eder.

Profesyonel Web Yazılım

Profesyonel Web Yazılım

En güzel tasarlanmış web sitesi bile net bir yönlendirme olmadan kullanıcının dikkatini çekemez. Bir ana sayfa, web sitenize gelen yeni ziyaretçiler için bir karşılama matı görevi görür. Kendiniz, işletmeniz veya müşterilerinizin işletmeleri için web siteleri tasarlarken, kaliteli ana sayfa içeriği yazmak, yeni müşterilerin siteyi bulmasını ve siteyle etkileşim kurmasını sağlayacaktır. Bunu yapabilmeleri için alakalı içeriğe, çekici bir tasarıma ve net, anlaşılması kolay bir gezinmeye sahip bir ana sayfa veya açılış sayfası oluşturmanız önemlidir. Sizler için tasarladığımız profesyonel web yazılımı, çevrimiçi olası satış yaratmayı teşvik eden, müşteri dönüşümünü sağlayan ve e-Ticaret pazarlama çabalarını artıran ana sayfa içeriği oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

İşletmem Büyüdüğünde Web Yazılımıma Ne Olacak?

Web siteniz büyüdükçe daha fazla konu hakkında yazmak, daha fazla hizmet eklemek, yeni ürünler satmak gibi ihtiyaçlar doğacaktır. Uygun bir web sitesi yapısı, bunu herhangi bir sınırlama olmaksızın yapabilmenizi sağlayacaktır. Bununla birlikte, ileride sorunlara neden olabileceğinden çok fazla alt URL oluşturmaktan kaçınmak iyi bir fikirdir. Site mimarisi, hem kullanıcılar hem de arama motorları açısından en verimli olduğunu defalarca kanıtladığı için, hemen hemen her web sitesinde bulunabilir. Görüntü sadece “sanal” bir yapıyı temsil etmez. Web sitenizdeki içeriğin oluşturulacağı asıl sırayı ana hatlarıyla belirtir. Müşterilerine hizmet sunan bir işletmenin, web sitelerinde bunları görüntülemek için bir yere ihtiyacı vardır. Bu nedenle, birçok web sitesinde özel bir Hizmetler sayfası bulunur.

Kitleme Nasıl Hitap Edebilirim?

Bugün, çoğu insan web ile mobil cihazları aracılığıyla etkileşime giriyor. Dijital pazarlamacılar tarafından kolayca erişilebilen bunun gibi verilerle, bugün tüm web sitelerinin neden mobil uyumlu olması gerektiğini hepimiz biliyoruz. Bir web sitesinin mobil uyumlu olarak kabul edilmesi için, bir akıllı telefonun küçük ekranına sığacak şekilde yeniden boyutlandırılmış metin ve resimlere sahip olması ve kullanıcıların tıklaması kolay, başparmak dostu düğmeler sağlaması gerekir. Web tasarımında görseller çok önemlidir. Resimlerle dolu bir Galeri sayfası oluşturmak, önceki projeleri, yeni ürünleri, bir işletmenin atmosferini ve daha fazlasını sergilemenin harika bir yoludur.