Diğer Hizmetler

Diğer Hizmetler

4K Drone Çekimleri, Uzaktan Eğitim Sistemleri, İdeasoft E-Ticaret Paketleri, Maske Kutu Baskısı gibi diğer hizmetler...

Diğer Hizmetler

Devamını Gör...

4K Drone Çekimleri

Son dönemlerde oldukça tercih edilen 4K Drone Çekimleri profesyonel ekibin deneyimli kadrosu ve uzman bakış açısıyla istenilen verimlilikte sonuçların çıkmasına yardımcı olur. Markaların kurumsallaşma ya da yaratıcı çekimlerin yanı sıra drone çekimleri kişisel amaç; yatırım amaçlı emlak şirketleri, film prodüksiyonları hatta kır düğünleri gibi yerlerde dahi çekimi mümkün ve kaliteli bir işlemdir. Profesyonel bir 4K Drone Çekimi işletmeler ya da kişisel olarak tercih edilebilir ve bu bağlamda önemli bir fark yaratabilirsiniz.

4K Drone Çekimleri Yapılabilen Alanlar

  • İşletme bina ya da tesisleri
  • Spor kulüp ve sahaları
  • Düğün, nişan, evlilik teklifi ve doğum günü gibi özel anları
  • Sergiler, açılışlar
  • Otel ve tatil yerleri
  • Milli park, temalı park ve adrenalin parkları

İdeaSoft E-ticaret Paketi

Dijital ortamda online satış yapan mağazaların ideasoft e-ticaret paketi ile işlemlerini çok daha kolay hale getirebildiği bir uygulamadır. E-ticaret yaparken ihtiyaç duyulabilecek bilgi ve başvuru alanı olan idesoft, işletmelere dijital ortam üzerinden müşteriler ile doğrudan iletişim kurulmasına olanak sağlayan özelliktir. Sitelerde yer alan WhatsApp sipariş hattı, canlı destek, sosyal medya pazarlama gibi birçok unsurun bir arada olmasını sağlayan e-ticaret paketi idesoft paketleri ile hem kolay anlaşılır hem de tek kontrol mekanizması ile işlemleri yürütmenin önünü açmaktadır.

Maske Kutu Baskısı

Maske kutu baskısı, maske satışı yapan firmaların dikkatini çeken bir unsur hale gelmesinin belli başlı nedenleri bulunmaktadır. Hijyenin ve temizliğin simgelerinden biri olan maskeler pandemi nedeniyle hepimizin yüzünden düşürmediği bir araç haline geldi. Ancak bazı sağlık sorunları yaşayan kişiler pandemiden önce ve sonra maskeleri takmaya devam edeceklerini unutmamak gerek. Sebebi ya da takanı her kim olursa olsun maskeler steril ortamın adeta simgesi haline gelmiştir. Hal böyle iken maskenin de satış ambalajının yani kutusunun önemi artmaktadır. Naylon paketler halinde satılan maskeler kullanıcılar için yeterince kaliteli görünmediğinden satışları firma adı, adeti, bakanlık onayı gibi bilgilerin bulunduğu kutulu maske satışlarının daha fazla gerçekleşmesi olağandır. Maske kutu baskısı marka logosu, tanıtımı, çekimleri, web tabanlı oluşumu gibi işletmeniz için gerekli olan birçok uygulamayı İsdo Yazılım farkıyla keşfetmek için daha fazla vakit kaybetmeyin. Sağlıklı günler dileriz.

Devamını Gizle...
Whatsapp Whatsapp