Web Yazılım

Web Yazılım

Web tasarım, Web Programlama ve CRM ve ERP yazılımları ile şirketinizin ihtiyaçlarınız ile sizlerin yanındayız.

Web Yazılım

Web tasarım, Web Programlama ve E-Ticaret alt hizmetleri ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Devamını Gör...

Web Yazılım, günümüz modern dünyasında tüm işletmeler için rekabet piyasası adına önem kazanmıştır. İş dünyasının dijital çağında web yazılım, web tasarım gibi web tabanlı işlemler kalifiye ve kurumsal bir firmanın prestij unsurları arasındadır. İşletmelerin dış dünyaya açılan kapısı internet ve bu kitle aracının da kaliteli ve kurumsal olması artık bir zorunluluk halini almıştır. İşletmenin değeri, prestiji ve kurumsal imzasını oluşturan web yazılımları profesyonel bir ekip, doğru çalışma ile markalaşmanın önemli bir ayağıdır. İsdo Yazılım’ın deneyimli personeli kadrosunda uzmanlaşmış birimi ile siz de işletmeniz için teklif almayı unutmayın.

Web Yazılım Avantajları Nelerdir

  • PC, tablet ve cep telefonu ile müşterilerinize kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Canlı destek hattı ile yalnızca telefon değil online istek, şikayet ve görüş alabilir böylece müşterileriniz ile kişisel bir iletişim ağı oluşturabilirsiniz.
  • Kolay bakım ve güncelleştirme ile sürekli çağın yeniliklerini takip edebilirsiniz.
  • Ürün stok ve kontrolünü dijital ortamda sağlayabilirsiniz.
  • Tüm departmanlarınızı güvenle iş takibi yapmanızı sağlayabilirsiniz.

İSDO Yazılım ile konusunda uzman ve deneyimli yazılımlar tarafından işletmeniz için özel web tasarım ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Web Programlama

Web programlama, web tabanlı dijital ortam üzerinde sistematik web sayfa oluşturmaya yarayan diller topluluğunun genel adıdır. Php, net ve jsp şeklinde bulunan bu diller tarayıcı (kullanıcı) olmak üzere javascriptir. Web programlama adı altında yer alan bu dilleri kullanarak işletmeleri hedeflerine ulaştırmak adına doğru adımlar ile yürünmesi önemlidir. Web programlama dili yalnızca dijital platform için değil, tüm zamanların önemli buluşları arasındadır.

E-ticaret Yazılımı

E-ticaret yazılımı, gelenekselleşmiş satış ve politikası kavramından farklı olarak işletmelerin dijital ortamda büyümelerine ve hedeflerini yerine getirmelerinde önemli rol oynayan etmendir. Özellikle online satış yapan işletmeler adına kurumsallaşmanın önemli bir ayağı olan e-ticaret yazılımı karışık ve sistematik bir aerodinamik yapıya sahiptir. E-ticaret yazılımı; planlama, programlama, düzenleme ve işleme koyma gibi sıralamaya sahip bir bütünlüğün temelini oluşturmaktadır. Bir E-ticaret yazılım ekibi ya da iş ortağı ile iş yapmadan önce mutlak suretle iyi bir araştırma yapılmalıdır. Zira e-ticaret uzmanlık isteyen ve profesyonel ekipler tarafından oluşturması gereken mühim bir konudur. İSDO Yazılım ile e-ticaret sorununuza kalıcı çözüm bulabilirsiniz. Danışmanlarına profesyonel bir hizmet sunan firmamız sektörün öncü isimlerinden biri olmasını başarılı ekibine borçludur.

Devamını Gizle...
Whatsapp Whatsapp